All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Ermal Merdani. Show all posts
Showing posts with label Ermal Merdani. Show all posts

Saturday, 24 August 2013

Ermal Merdani, ne plazhet e Jugut me te dashuren e re...

Ermal Merdani, fotot e pushimeve me te dashuren e re

Ermal Merdani i “Big Brother 5” tashme del hapur me te dashuren e tij te re, Eriselda. Pas mbylljes se fushates zgjedhore, ku Ermal Merdani i “Big Brother 5” ishte i angazhuar me Forumin Rinor Demokristian dhe diplomimit ne Degen e Shkencave Politike, ai ka menduar te pushoje ne plazhet e Jugut, duke shijuar keto dite te nxehta me diell, not dhe argetime te ndryshme te jetes se nates. Ermali duket se ndihet i lumtur ne pranine e te dashures se tij brune, me te cilen tashme kalojne shume kohe bashke. Ata po kalojne disa dite pushimesh per ta njohur edhe me shume njeri-tjetrin ne kete lidhje, qe deri tani duket e konsoliduar. Gjate pushimeve kane realizuar nje album fotosh te nxehta, ku shfaqen ne shume ambiente te dashuruar ne krah te njeri-tjetrit. Pervec lojerave dhe pozave me shume dashuri, nuk hezitojne te shkembejne dhe ndonje puthje. Nuk dihet me shume per detajet e njohjes me te re te Ermalit me kete vajze, gjithsesi ata duket se po i shijojne keto momente. Fotot e para te ciftit u botuan nga “Panorama Plus” pak jave me pare, ndersa merrnin rreze ne pishinat e Tiranes.


Revista PANORAMA PLUS - 24 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 24 Gusht 2013
Revista PANORAMA PLUS, 24 Gusht 2013
 • Gaxha, ne Dhermi me nje bionde seksi: S'jam me me Luanen, jemi ndare perfundimisht!
 • Nora Istrefi, skena lesbike ne publik me nje vajze
 • Angela Martini shfaqet topless
 • Noizy: Si e perdori "Miss Durresi" lidhjen dhe emrin tim per perfitime
 • Ardit Gjebrea: Artiste te rinj me pretendime per "Kenga Magjike"
 • Tuna surprizon te dashurin gjate koncertit, torte ditelindjeje ne skene
 • Xhensila Myrtezaj: Ja pse u kendoj djemve genjeshtare
 • Rosela Gjylbegu, shijon pushimet ne Mal te Zi, shfaqet ne forme ne plazh
 • Samanta zhvishet ne Jug: E lumtur qe arrita linjat qe doja
 • Ermal Merdani, fotot e pushimeve me te dashuren e re
 • Argetimi nuk ka fund per Francesken e BB
 • Marina Vjollca shfaqet sensuale ne det pak dite para rikthimit ne TV

Saturday, 27 July 2013

Revista PANORAMA PLUS - 27 Korrik 2013

Revista PANORAMA PLUS - 27 Korrik 2013
Revista PANORAMA PLUS, 27 Korrik 2013
 • Elona e BB, ne dileme mes nje djali shqiptar dhe francez. "Partnerin e deshiroj artist. Ne shtator mund te jem ne televizion"
 • Luana, e dashuruar me menaxherin e nje qendre biznesi pas ndarjes nga Gaxha
 • Zajmina kapet mat me te dashurin ne plazhin e Himares
 • Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve
 • Eldora e BB6: Surpriza e Shpendit per 28-vjetor, lule te bardha dhe varese Swarovski. Fotot, dhuratat dhe detajet e festes me shume te ftuar
 • Maya: Me partnerin tim po mendojme per nje femije. Kam hequr dore nga cigarja per hir te dashurise
 • Martohen Atdheu i "Da Ligs" dhe Korabi i Xenit
 • Shkelqimi i "BB", pas ndarjes nga Alma, pushime te gezuara ne plazhet italiane
 • Soni me Aldon e "X Factor" ne Prishtine
 • Ermal Merdani, pas tre muajsh "single" del hapur me te dashuren e re

Tuesday, 25 June 2013

Ermali dhe Roberti, dy ikonat seksi ne kerkim te imazhit te ri...

Tatuazhet gjigande ne trend

Te dy ikona te seksit mashkullor, Ermal Merdani dhe Robert Berisha ndajne edhe nje gje tjeter te perbashket. Menjehere pasi Roberti para disa muajsh, realizoi ne krahun e tij te djathte nje tatuazh gjigant, ne anen tjeter te kufirit shqiptar, Ermali duket se e ka percjellur trendin me nje tatuazh te ngjashem fringo te ri, duke e mbuluar, sikur Roberti, ate te meparshim.

Duket sikur djemte qe kujdesen mjaft bukur per fizikun e tyre e qe, natyrisht, per kete pelqehen "tmerresisht" nga femrat, jane ne kerkim te nje imazhi te ri, ndoshta edhe ndonje jete te re.

Ermali, pas historise se dashurise me Francesken, eshte duke mbajtur ende statusin singell, dhe ende nuk ka gjetur vajzen e zemres, edhe pse, jo dhe i pa shoqeruar nga femrat. Ndersa ne anen tjeter, Roberti i lidhur prej shume vitesh dhe qe tani ka bere dhe vet do vite, ndoshta ka arritur shkallen e frustrimit, pasi qe nuk po mund te krijoj familje, pasi kengetarja Nora Istrefi, te ciles po i ecen biznesi i muzikes mire, ka hequr martesen nga agjenda dhe ka vene ne prioritet karrieren para cdo gjeje tjeter . /Albavipnews/

Ermal Merdani me te dashur te re?

Ermal Merdani dhe Eriselda
Ermali: "Feeling happy with Eriselda Levanaj"
Zbulohet e dashura e re e Ermal Merdanit

Lidhjes me Franceska Jacen e "Big Brother" i erdhi fundi pak kohe pas daljes nga ky reality-show, ndersa prej asak kohe Ermal Merdani, djaloshi simpatik i shpallur "Mister Albania", ka qene single.

Ne kemi "hetuar" ne profilin e tij ne Facebook dhe kemi pare shoqerimin e tij me nje vajze simpatike, e cila quhet Eriselda dhe eshte juriste. Ne profilet e te dyve ne rrjetet sociale gjen foto me njeri-tjetrin, te shoqeruar me statuse "feeling happy" (ndihemi te lumtur). Keshtu me te drejte lind pyetja: A eshte kjo e dashura e re e Ermalit, djaloshit ambicioz, i angazhuar gjate kesaj kohe si kryetar i Forumit Rinor te Partise Demokristiane? Besojme se po! Te pakten, Franci nuk do te ndihet keq, sepse Eriselda qenka shume seksi! /revista paloma/

Sunday, 23 June 2013

Revista PALOMA - 22 Qershor 2013

Revista PALOMA - 22 QERSHOR 2013
Revista PALOMA, 22 Qershor 2013
 • Aurela Hoxha: Atyre qe me kane inat u them "Paqe njerez!"
 • Ciljeta Xhilaga operon barkun dhe ekspozohet ne plazh
 • Elona Xara: Produksioni nuk me vleresoi, ua di per nder shqiptareve. Do martohem me te parin qe do prezantoj te babi...
 • Noizy: Tuna eshte kurve!; Tuna: Kam zogun me te mire!
 • Vedat Ademi: Dasma me Yllka Kuqin nuk eshte sic duket; Yllka Kuqi: Edhe 10 here te behesha nuse, njesoj do te nuseroja
 • Ilda Bejtulla, modelja qe garon per kuroren e miss-it: Femrat e bukura paragjykohen, per cdo rregull ka perjashtime
 • Varferia, Rita Ora flet per femijerine e veshtire
 • Roza Lati shpreh deshiren per ditelindje: Me ka marre malli te bie ne dashuri!
 • Zbulohet e dashura e re e Ermal Merdanit
 • Aktori komik Giovanni njeh Shqiperine permes ciklizmit
 • Arian Cani, nostalgji per Francen, zgjedh Parisin per pushime

Monday, 27 May 2013

Revista PALOMA - 25 Maj 2013

Revista PALOMA, 25 Maj 2013
 • Ronela Hajati: Te gjitha femrat sjellin ters!
 • Joana Gjuzi: Me Janin mbetem miq pas propozimit per martese. Elona eshte lesbike!
 • Vigani i BB: Nje vajze 9 vjec me propozoi per martese me unaze ne dore...
 • Genta e BB shfaqet ne publik duke u puthur me nje djale
 • Ermal Merdani: Dashurine e pare po e perjetoj tani!
 • Rezarta Skifteri, pritja e embel e femijes se dyte. Si ia bere surprize bashkeshortit lajmin e shtatzenise!
 • Kengetaret "lufte" ne prag te finales se "Videofestit". Zbulohen konkurrentet ne 16 kategorite.
 • Flori dhe Elvana, ne rivalitet per cmimin e pare
 • Diellza Kolgeci shfaqet gjysme nudo ne film
 • Eneda Tarifa sjell ne jete vajzen, Aria
 • C'duan Noizy dhe Ardian Bujupi ne mes te Berlinit?
 • Dafina, fejese me Dj Blunt?
 • Ledri Vula rikthehet si asistent regjisor

Sunday, 19 May 2013

Ermal Merdani: Kete vit, e mendoj nje femer si fituese te Big Brother-it...

Ermal Merdani
Ermal Merdani: Finalistet sipas meje

Tashme i ka hyre politikes dhe po perjeton ethet parazgjedhore te 23 qershorit. E, si nje finalist i “BB5”, Ermali ne pozicionin e opinionistit te kesaj loje qe e ka provuar dhe vete, komenton per lojen e banoreve te “BB6” ciftet e krijuara ne shtepi dhe cilet jane finalistet sipas tij

Loja e “BB6″ ka hyre ne nje faze te nxehte, ti si po i sheh lojtaret nga jashte?
Eshte normale qe tani loja ka hyre ne nje faze te nxehte, sepse kane mbetur dhe tri jave nga finalja. Secili tani po kalkulon te gjitha veprimet qe ka bere gjate ketyre javeve dhe po fillon te luftoje fort, dikush mire, dikush me strategji te piste. Pra, eshte loje e, si e tille, te gjitha priten.

Loja e kujt te duket vertet e forte brenda ne shtepi dhe cili prej banoreve shtiret?
Te gjithe me duken te shtirur ne loje, per vete faktin qe kane hyre me sekrete. Ky fakt do te thote qe ata jane pergatitur qe nga jashte per ate cfare do te bejne ne shtepi, duke e rregulluar dhe me situatat qe do krijohen aty brenda.

Saturday, 18 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 18 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 18 Maj 2013
 • Arian Cani, 45-vjetori hot. Politikane dhe artiste mes balerinash seksi topless
 • Flori Mumajesi e akuzon se nuk di te kendoje, reagon Gaxha: Ti je gei! Adriani: Nuk e kam ekzagjeruar me fjalen gei, se ia kam falur shume here ofendimet, nuk ballafaqohem me te se nuk ia vlen.
 • Ja cfare ben Joana pas daljes nga "Big Brother", fotot. Ervini i "BB4": Cfare me tha per Janin dhe Anaidin.
 • Kleoniki Delijorgji vjen me foto shume sensuale. Niki: Do doja te sfiloja per "Victoria's Secret"
 • Anjeza Shahini: Ndihem mire, fejesa eshte ne planet tona
 • Rikja fut ne sherr Ilirin me Elonen, plas xhelozia, e duan te dy per vete
 • Dalja e Joanes, ul adrenalinen e Anaidit. Shpendi i papozicionuar, nuk merret vesh ke pelqen dhe ke jo
 • Ermal Merdani: Finalistet sipas meje!
 • Kush e vesh Ilir Meten?

Wednesday, 8 May 2013

Nora Muçaj në videon e re, me Ermalin e BB5

“Natë e gjatë”, kështu do të quhet kënga më e re e këngëtares dhe aktores kosovare Nora Muçaj.

Ajo sapo ka xhiruar në rrugët e Tiranës edhe videoklipin e kësaj kënge nga produksioni kosovar “M Production”.

Mësojmë se në video do të jetë edhe një tjetër personazh i njohur nga bota e spektakleve dhe ish- banori i ‘Big Brother 5’, Ermal Merdani, por si aktor në video.

Foton që e shihni është realizuar ditë më parë gjatë xhirimit të videos në Tiranë. Ndërsa, Nora, kohët e fundit, është shumë e angazhuar në tregun muzikor. M.GJ.

Burimi Kosova Sot
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Nora Mucaj in a new video with the meda Bb5

Sunday, 3 March 2013

Aurora, farmacistja qe zevendesoi Francesken e Ermalit...

Ermal Merdani
Zbulohet e dashura e re e Ermalit te BB, studentja 20-vjecare e Farmacise

Historia e re e dashurise se Ermal Merdanit te BB5, duket se eshte nga ato lidhjet e qeta dhe me kembe ne toke per ish-misterin qe mori pjese ne lojen e “Big Brother 5”.

Pavaresisht se Ermali ka me shume se 1 muaj qe shoqerohet me vajzen brune, kuriozitetin se kush eshte vajza me te cilen ai shoqerohet mund t’jua shuajme me kete foto, te cilen ata e kane realizuar gjate nje fundjave duke u argetuar ne nje nga club-et e Tiranes.

Vajza quhet Aurora, eshte 20 vjece dhe eshte studente e deges se Farmacise. Historia e re e dashurise se tij lindi rastesisht ne nje salle dhurimi gjaku. Ermali pohon se “eshte nje vajze qe une e vleresoj dhe me pelqen shume”. Me tej ai tregon per menyren e njohjes ndersa shprehet:


Ermal Merdani, prezantues i bukurosheve te "Top Model of the World"...

Ermal Merdani prezanton "Top Model of the World Albania"

Ermal Merdani ish-banori i famshem i Big Brother, ka pak kohe qe i eshte futur seriozisht projekteve te tij ambicioze qe lidhem me te ardhmen. Pasi u pa perkrah Nard Ndokes, ku ai u vendos si kryetari i te rinjve prane PDK-se tashme ai eshte pare dhe ne rolin e prezantuesit te spektakleve te bukurosheve te kryeqytetit.

Kane qene pikerisht organizatoret e spektaklit “Top Model of the World Albania”, ku ai se bashku me dy prezantueset e tjera Adrola Dushi dhe Franceska Korance kane prezantuar 20 bukuroshet te cilat per gati tre ore kane sfiluar me veshje te ndryshme per zgjedhur ne nje pubet e kryeqytetit.

Ne kete eveniment nuk mungonin prestigjiozes, mes te cileve aktorja Margarita cila ishte ftuara ne kete mbremje qene pikerisht Rosela Gjylbegu, Ajati, te cilat e ndezur sallen me kenget e tyre.

Saturday, 2 March 2013

Revista PANORAMA PLUS - 2 Mars 2013

Revista PANORAMA PLUS, 2 Mars 2013
 • "Big Brother": Marselino, jeta e djalit qe shiste seksin me para. Zbulohen talasemikja, i martuari dhe sekrete tjera
 • Merr fund martesa e djalit te Fatos Nanos, kerkesa per divorc mberrin ne Gjykate
 • Ermali, ja me ke e ka zevendesuar Francesken, zbulohet e dashura e re
 • Albano: Femrat enderrojne super meshkuj, pastaj martohen me ne. Aktori i humorit tek "2XL", zbraz gjithe humorin dhe ironine e tij per veten, femrat, artistet dhe politikanet
 • "Big Brother"; Flet i dashuri, fotografi Endrit Mertiri: Ju rrefej si e njoh une Elenen; Shpendi, milioneri nga Kosova qe kycet ne "Big Brother"; Pasioni i Arsimit per te fotografuar femrat seksi, flet ish-e dashura
 • "Big Brother", sekretet tjera; Eldora: Jam talasemike; Iliri: Di 1000 tekste kengesh permendesh; Anaida: Ushtroj Taekwondo; Xhimi: Jam i martuar; Elena: Ne moshen 4 vjecare ka pire duhan per arsye shendetesore; Altina: Jam fanse e Real Madridit; Shpendi: Prej 11 vjetesh kujdesem per nje person me nevoja specifike; Joana: Kam 100 pale kepuce; 

Monday, 25 February 2013

Ermal Merdani keshillon banoret e rinj: Krijoni lidhje dashurie...

Ermal Merdani: Banoreve te rinj u keshilloj te lidhen brenda shtepise

Ermal Merdani, djaloshi simpatik me titullin ‘Mister Albania’, qe u be i famshem me shume pas pjesemarrjes ne “Big Brother 5”, rrefen ne kete interviste per “Bluetooth” te rejat e jetes se tij.

Ermal, na trego pak per pjesemarrjen tende tek quiz show “Tjetri”. Si po te duket si eksperience?

Pjesemarrja ime tek “Tjetri” eshte nje mundesi e mire qe me eshte dhene dhe nje trampoline shume e mire per me tej. Shpresoj te jete nje eksperience e gjate, pasi do me ndihmoje ne permbushjen e objektivave qe une kam. Tashme “Tjetri” eshte bere nje nga emisionet me popullore dhe me argetuese dhe jam i lumtur qe jam pjese e tij, pasi nuk me identifikojne me si Ermali i “Big Brother”, por si Bonusi tek “Tjetri”.

Sunday, 24 February 2013

Franceska, tani jep puthje me para

Franceska Jace
Franceska i thote Ermalit: Tani puthjet i kam me euro

Te ftuar ne programin “Top Show”, dy ish-protagonistet e “Big Brother 5”, Ermal Merdani dhe Franceska Jace, ndezen edhe nje here kuriozitetin e publikut. Tashme mediat e kane bere me dije ndarjen e tyre, pas nje lidhjeje gjate muajve te programit dhe vetem pak javeve pasi ai mbaroi. Por ne intervista, ata asnjehere nuk kane dhene arsye konkrete se perse lidhja e tyre mori fund, gje qe nuk e thane edhe gjate “Top Show”-t. Por ajo qe te binte ne sy ishte se Franceska mbase ka mbetur pak me e lenduar nga kjo ndarje, sic ndodh gjithmone ne cifte ku femrat zakonisht e vuajne me shume. Madje ajo nuk ngurroi ne nje moment qe te pohoje se Ermalit i pelqejne flirtet e shpeshta me femrat. Nderkohe vete Ermali ka pohuar se mbas ndarjes me Francesken ka pasur lidhje te tjera, ndersa kjo e fundit edhe pse eshte perfolur per ndonje lidhje, vete nuk ka pohuar asgje.


Saturday, 23 February 2013

Revista BLUETOOTH - 23 Shkurt 2013

Revista BLUETOOTH, 23 Shkurt 2013
 • Arbana Osmani: Misioni im kete vit, me i veshtire. Nis sot "Big Brother", autori: "Sekretet e banoreve nuk i dine as familjaret e tyre"
 • Ermal Mamaqi: Ja se pse u largova nga "2XL"-ja. Kthehem ne muzike se shpejti, episodi i dyte i kenges "Ku ka si Tirona", do merremi me jugun.
 • Paparaci ndjek Ciljeten me te birin. Fotot e para te kengetares me djalin Fernando, ne publik.
 • Ingrid Gjoni zmadhon gjoksin
 • Endrit Mertiri perfundon ne "Vogue Italia"
 • Jonida refuzon prezantimin e "Portokallise" dhe jurine e "Gjeniut"
 • Flori Mumajesi: "Realiteti me frymezoi"
 • "Big Brother". Arjan Konomi edhe kete vit opinionist. Pjesemarresit qe ia dalin te ruajne sekretin, paguhen. Autori: Do te futen 16 banore. Moshat e konkurrenteve variojne nga 19-30 vjec
 • Kristela dhe Danja: Ftesat e konkurrenteve per kafe

Monday, 18 February 2013

Ermal Merdani ben realitet pasionin per politiken...

Merr postin e kryetarit te Forumit Rinor Demokristian te Partise se Nard Ndokes.

Ermali i “BB” i hyn politikes

Duke u nisur edhe nga profili i tij i studimeve te larta, duket se Ermal Merdani, nje nga lojtaret me aktive te “Big Brother 5”, ka bere tashme realitet pasionin e tij per politiken, duke u emeruar kryetar i Forumit Rinor te Partise Demokristiane, FRPDK-se. Keshtu, se bashku me kryetarin e Partise Demokristiane, Nard Ndoka, Ermali ka nisur takimet me te rinjte ne Shqiperi e Kosove, tashme qe po ndihen edhe ethet e fushates politike te zgjedhjeve te qershorit. Duket se kjo ka qene oferta me e mire qe i eshte bere keto kohe, nderkohe qe Ermali po shfaqet ne ekran ne formatin “Tjetri” te Edi Manushit ne “Top Channel”. “Une studioj per Shkenca Politike dhe realisht politikeberja me terheq shume. Ne fakt, jam marre me politike, e kam qene dhe nenkryetar i nje forumi civil, qe tani eshte bere politik. Kam pasur oferta po ashtu per te qene pjese e partive politike, gjithmone ne strukturat rinore te ketyre partive”, pohon Ermali.


Saturday, 2 February 2013

Ermal Merdani, ne lidhje te re me nje farmaciste

Ermal Merdani, lidhja e re me studenten e farmacise

Ermal Merdani duket se se fundmi po jeton nje kohe te bukur si ne sferen personale ashtu edhe ne ate profesionale. Nga rrethi i afert i miqve te tij kemi mesuar se tashme ai ka nisur nje marredhenie te re dashurie ne te cilen ndihet mjaft mire. Vajza misterioze te cilen Ermali ka preferuar ta mbaje per vete dhe mos te shfaqet me ne publik, eshte studente per farmaci, ne vitin e dyte. Lidhja e tyre ka rreth nje muaj qe ka nisur dhe duket se tashme mes tij dhe Franceskes nuk ka me asgje pervec miqesise apo respektit per kohen e kaluar se bashku. Nderkohe qe Ermali se fundmi eshte pjese e televizionit ne emisionin “Tjetri”, por duket se edhe politika eshte nje pjese e rendesishme ne jeten e tij dhe se po ia del ne perpjekjet per te qene pjese e saj.

Sunday, 30 December 2012

Revista PALOMA - 29 Dhjetor 2012

Revista PALOMA, 29 Dhjetor 2012
 • Per festa me Olta Gixhari: Une, zoteruesja e "Pemes se arte"
 • Mekatarja Ciljeta
 • Ne pritje te 2013-s me: Monika Stafa, Arjon Muca, Besa Kokedhima, Olti Curri, Monika Lubonja, Simone.
 • Bledar Sejko dhe Adrian Lulgjuraj: Pretendojme te sjellim Eurovizionin ne Tirane. S'na ka ikur mendja  qe te vjedhim kenge serbe.
 • Arbana Osmani, nje kuzhiniere me pese yje!
 • Diellza Kolgeci: Meshkujt qe me ndjekin jane me te lumturit!
 • Miriam Cani: Shqiptaret jane te mbushur me negativitet, dine vetem te shajne!
 • Emina Cunmulaj kalon Krishtlindjet ne Bahamas
 • Redon Makashi formon grupin me femijet e ushtarakeve
 • Adelina Tahiri per Vit te ri, dhurate nje iPhone 5
 • Tuna, princesha rebele
 • Albana Osmani ne Londer per festat e fundvitit

Top ndarjet dhe lidhjet e 2012-es

Mund të quhet viti 2012 si një prej atyre viteve më të zhurmshëm për sa i përket lidhjeve, por me theks të veçantë ndarjeve në mes çifteve të shou-bizit shqiptar.

Madje flitet që këtë vit femrat kanë qenë ato që ose kanë deklaruar qoftë edhe me një foto, ose kanë ditur të lëvizin më mirë gurët që pavarësisht që nuk jetuan gjatë, ato të paktën mbeten në treg me lajme.

Por të mos harrojmë që disa çifte të reja, apo edhe të para një viti riforcuar lidhjen e tyre duke u kurorëzuar edhe me ndonjë fejesë.

Pas Krenarit, Dafina ik edhe nga Ledri

Mund të quhet çifti jo vetëm më simpatik i vitit, por edhe më i lakuari i vitit, madje ka ende nga ata fansa të tyre që besojnë se ata të dy janë ende bashkë. Lidhja e tyre nuk u shpëtoi dot mediave, e ndërsa ndarja e çiftit të këngëtareve Dafina Zeqiri dhe ish reperit Ledri Vulaj shokoi shumë adhurues, e ndërsa u bë “Top” lajmi rozë.

Por Dafina po në fillim të vitit kishte përjetuar një tjetër ndarje atë me Krenar Çoçaj, ndarje kjo që u hulumtua aq shumë në mediat rozë, saqë iu numëruan edhe valixhet e këngëtares pas braktisjes. Por si duket dashuria për Ledrin nuk zgjati aq sa ishte ajo me Krenarin, ndërsa ende kjo ish lidhje mes reperit dhe këngëtares flitet, ku në këtë rast ishte Dafina ajo që u lakua më shumë.
     

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online